Ammattilaiskampaamo

Unikan ammattilaispuolelta löytyy monipuolisen osaamisen ja vuosien kokemuksen omaavia tekijöitä, sekä lahjakkaita nuorempia parturi-kampaajia. Toteutamme kaikki työt vaativista värjäysprojekteista hiustenpidennyksiin, kampauksista meikkauksiin. Tutustu henkilökuntaamme lisää alta.

Varaa aika Tutustu palveluihin

Henkilökunta

Jenna Olonen

Asiakaspalveluvastaava ja parturi-kampaaja
jenna.olonen@unika.fi

Emma Murtokangas

Ohjaaja ja Parturi-kampaaja
emma.murtokangas@unika.fi

Tiina Helle

Ohjaaja ja parturi-kampaaja
tiina.helle@unika.fi

Mare Ojala

Parturi-kampaaja, meikkaaja, äitiysvapaalla
mare.ojala@unika.fi

Mia Nyman

Asiakaspalveluvastaava ja parturi-kampaaja, äitiysvapaalla
mia.nyman@unika.fi

Johanna Jokinen

Johdon assistentti ja parturi-Kampaaja, äitiysvapaalla
johanna.jokinen@unika.fi