Unikan henkilökunta

Unikan tiimi koostuu upeasta joukosta hiusalan ammattilaisesta. Haluamme tarjota laadukkaita ja miellyttäviä kampaamokokemuksia jokaiselle asiakkaallemme. Toimimme myös ohjaajina Unikan opiskelijoille. Tiimistämme löytyy niin uusia huippulupauksia kuin jo pidempään alalla työskennelleitä konkareita.

Vahvuuksiamme ovat vahva tiimihenki, yhteinen intohimo; hiukset ja positiivinen työympäristö. Myös erilaisten persoonien kirjo takaa, että kaikilla on mahdollisuus löytää meiltä se Oma kampaaja!

Tiina Helle

Ohjaaja ja parturi-kampaaja
tiina.helle@unika.fi

Jutta Kirjavainen

Ohjaaja, parturi-kampaaja ja estenomi
jutta.kirjavainen@unika.fi

Mia Nyman

Asiakaspalveluvastaava ja parturi-kampaaja
mia.nyman@unika.fi

Jenna Olonen

Asiakaspalveluvastaava ja parturi-kampaaja
jenna.olonen@unika.fi

Mare Ojala

Parturi-kampaaja, meikkaaja
mare.ojala@unika.fi

Milla Helminen

Parturi-kampaaja, meikkaaja
milla.helminen@unika.fi

Emma Pilvilä

Ohjaaja ja Parturi-kampaaja
emma.pilvila@unika.fi

Johanna Niskanen

Ohjaaja, parturi-kampaaja, meikkaaja
johanna.niskanen@unika.fi

Emma Murtokangas

Ohjaaja ja Parturi-kampaaja
emma.murtokangas@unika.fi

Paula Åberg

Opettaja, NTM
paula.aberg@unika.fi

Hannu Ojala

Oppilaitoksen johtaja, pääopettaja
040 705 9381
hannu.ojala@unika.fi

Johanna Jokinen

Johdon assistentti ja parturi-Kampaaja
johanna.jokinen@unika.fi